Tábory

Letní dětské tábory

Areál je vhodný pro pořádání letních dětských táborů, které se u nás konají pravidelně.

Svatý Štěpán poskytl táborovou základnu již mnoha skupinám. Můžete si objednat pobyt třeba jen pro 20 dětí, nebo si zamluvit celý areál, který má kapacitu 200 lůžek. Při objednání minimálě 130 platících osob vám rezervujeme celý areál jen pro vaši skupinu. Jezdí k nám děti všech věkových kategorií. Nejmladšímu účastníkovi bylo pět let, a ti nejstarší patnáctiletí se už těší, že pojedou příští rok jako praktikanti. O program se starají zkušení vedoucí.

Náplň tábora si každá organizace připravuje dle svého programu. Během mého 16ti letého působení jako majitel střediska, jsem se ani jednou nesetkal s kolizí či nedorozuměním mezi jednotlivými tábory. Jedna skupina prostupuje například hvězdnou bránou do cizích galaxií, další skupina se věnuje bojovým uměním karate a sebeobrany. Je zde dostatek prostoru pro různé aktivity skupin. Měli jsme tu i kroužek výpočetní techniky, kde si mohly děti na několika počítačích zasoutěžit ve hrách po síti. Večer se samozřejmě všichni těší na společnou diskotéku, případně si ji může udělat každá skupina jen pro sebe. I letos jsme tu měli výborné DJ z řad táborníků, kteří pak s barevnou hudbou vykouzlili vždy vynikající atmosféru! Veškerá zvuková i světelná aparatura je zde po zaškolení vybraných DJ zdarma k dispozici. Samozřejmě nemůže chybět ani posezení u táboráku a opékání buřtíků.

Také k nám přijeli příslušníci zásahové jednotky Policie ČR i s psovodem. Ukázali nám svoji výstroj a výzbroj, předvedli několik obranných hmatů a chvatů, ale nejvíce všechny zaujala dokonalá ukázka zadržení pachatele. Policejní sirény z přijíždějících aut, střelba, dělbuchy…myslím, že to všechno zanechalo v tábornících velký dojem a všem se to moc líbilo. Nesmím zapomenout také na ukázky hasičů, při kterých si i děti vyzkoušely protipožární útok s hadicemi! I toto vše se dá po dohodě domluvit pro naše středisko.


Pokud byste měli zájem využít náš areál pro konání vašeho tábora, školy v přírodě, neváhejte nás kontaktovat!

Odkazy na jednotlivé tábory, kam se můžou hlásit jednotlivci.

https://www.ddmrokycany.cz/tabory/571-cheznovice-2024

https://www.prostetabor.cz/

http://taboracek.eu/domu/