Ubytování

Využijte naší ubytovací kapacity!

Vyberte si mezi sezóními chatkami nebo zděnými budovami s jednoduše zařízenými pokoji s možností celoročního využití.

Celková ubytovací kapacita střediska je 201 lůžek.


Hlavní budova – 49 lůžek

V prvním patře hlavní budovy je 10 čtyřlůžkových pokojů a 1 pětilůžkový, v přízemí další 1 čtyřlůžkový pokoj. Sprchy a umývárny s teplou vodou jsou v přízemí budovy, WC a další umývárny jsou v 1. patře, vše oddělené zvlášť pro chlapce a dívky. Na pokojích je instalováno ústřední vytápění, pokoje lze využívat celoročně.


Vedlejší budova – 31 lůžek

V budově naleznete 6 čtyřlůžkových, 1 sedmilůžkový pokoj . V této budově jsou umístněné i sprchy a WC rozdělené pro chlapce a dívky. Nachází se zde malá klubovna. V budově je nově instalované ústřední vytápění.

Chatky – 121 lůžek

V areálu je umístěno 25 čtyřlůžkových chatek, 3 sedmilůžkové chatky. Jsou v provozu v sezóně od května do září (nejsou vytápěné). Sociální zařízení (WC, sprchy, umývárny) pro chatky je v přilehlém zděném objektu, opět oddělené pro chlapce a dívky.


Stravování

Celodenní strava je podávána v jídelně v hlavní budově (200 m2). Jídlo se podává třikrát až pětkrát denně dle požadavků ubytovaných skupin. V jídelně je stále k dispozici čaj nebo šťáva pro děti k dodržování pravidelného pitného režimu. Večer možnost otevření baru pro ubytované hosty (studená kuchyně, točené pivo, víno, nealkoholické nápoje, snack aj.).